Trybunał Stanu za umowę gazową


Według polityków Prawa i Sprawiedliwości umowa gazowa z Rosją jest dla Polski bardzo niekorzystna i z tego powodu minister gospodarki Waldemar Pawlak powinien stanąć przed Trybunałem Stanu - pisze "Rzeczpospolita".

Węgierski indeks BUX na zamknięciu wzrósł o 1,01 proc. do 24.113,63 pkt. (PAP) W ubiegły czwartek informowaliśmy, że według związkowców Ponadzakładowy Układ Zbiorowy Pracy dla Branży Elektroenergetycznej obwiązuje nadal w niezmienionej treści mimo jego częściowego wypowiedzenia przez pracodawców. Powoływali się oni w tej kwestii na opinie prawne oraz pismo z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zupełnie innego zdania jest Federacja Związków Pracodawców Energetyki Polskiej. Przez dwa lata sadownicy załamywali ręce z powodu niskich cen jabłek i wiśni. Teraz z powodu pogody ich zbiory będą dużo gorsze.Po raz drugi z rzędu i ósmy w hostorii klubu kielczanie najlepszą drużyna w Polsce! W trzecim meczu finału play off pokonali w Kwidzynie MMTS 36:32 po dwóch dogrywkach! On 21 August 2007 Nord Stream AG, an investor in the Northern Gas Pipeline, sent the third letter to the Minister of Economy, Mr Piotr Woźniak. The Russian and German company informed the Polish Minister of a planned change in the route of the Northern Gas Pipeline. Prezes NBP Sławomir Skrzypek zapowiedział w środę, że zarząd NBP wywiąże się z przepisów ustawy przekazującej zysk za 2009 rok do budżetu państwa.

...

Niemiecki indeks DAX na zamknięciu spadł o 0,62 proc., do 5.868,55 pkt. (PAP) Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak powiedział, że propozycja ministrów finansów i pracy w sprawie zwiększenia tzw. "ZUS-owskiej" części emerytury to dobre rozwiązanie. Może ono odciążyć budżet i zwiększyć emerytury.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

W III RP nastąpił zanik patriotyzmu - powiedział w porannych "Sygnałach Dnia" Lech Kaczyński. Prezydent stwierdził, że działania ówczesnych władz świadomie zmierzały do wykorzenienia w Polakach uczuć patriotycznych. Kaczyński dodał, że w przyszłości zostanie ustanowione nowe święto państwowe. 

Jak poinformował „Puls Biznesu”, Gazprom kupi w tym roku w Turkmenistanie tylko 10,5 mld m sześc. gazu. Istniejący od 82 lat jeden z najbardziej znanych domów wysyłkowych bankrutuje. Ponieważ nie udało się znaleźć dla niego nowego inwestora, firma zostanie zlikwidowana. To zła ...Jak poinformowała Informacyjna Agencja Radiowa, białoruscy eksperci uważają, że Rosja za wszelką cenę dąży do przejęcia kontroli nad białoruskim sektorem energetycznym. Potwierdza to według nich wprowadzenie przez Rosję ceł na dostawy rosyjskiego gazu dla Mińska oraz podważanie wcześniejszych umów o utworzeniu Unii Celnej z udziałem Białorusi, Rosji i Kazachstanu. Zrzeszenie turystyczne chorwackiej stolicy proponuje przybywającym do Zagrzebia turystom wizytę w kawiarni Jedro (żagiel), w której za napoje płaci się ... modlitwami. Karta kredytowa to fantastyczny wynalazek. Nie ma lepszego sposobu, żeby płacić za zakupy cudzymi pieniędzmi. I to bez żadnych odsetek! Niestety, ten niewinny kawałek plastiku może być też zabójczą miną w twoim portfelu.

Fotoradar bije łodzian po kieszeni, a straż miejska zarabia krocie


Fotoradar straży miejskiej w ciągu bieżącego roku zarobił 1,2 mln zł. Najwięcej – 907 – kierowców zostało sfotografowanych przez strażników na ul. Krakowskiej przy skrzyżowaniu z ...

Będą zmiany zasad wykupu mieszkań spółdzielczych


Spółdzielniom nic nie da blokowanie przekazywania własności mieszkań lokatorom, bo w przyszłym roku nie wezmą za nie więcej. Ci, którzy złożyli już wniosek o wykup mieszkania (lub złożą go do 30 grudnia) będą bowiem płacili według dotychczasowych zasad, czyli za złotówkę

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother


Brother DCP-9042CDN, to kolorowe, wielofunkcyjne urządzenie laserowe z wbudowaną kartą sieciową i funkcją druku dwustronnego, przeznaczone dla małych i średnich firm.

Nepentes miał 17,40 mln zł zysku netto w 2009 r., wzrost o 4,6% r/r


W Barcelonie rozpoczął się w poniedziałek 4-dniowy kongres bezpieczeństwa informatycznego The Black Hat. Zostaną na nim zaprezentowane zarówno rodzaje włamań do oprogramowania i baz danych firm, jak i sposoby zaradzania cyberprzestępczości tego rodzaju - poinformował największy branżowy portal i tygodnik informatyczny Computerworld.

Google gra w chińczyka. Ale o co?


\\\"\\\" Posłuchajcie utworu \\\"Umieraj stąd\\\", który promuje najnowszy album zespołu \\\"Miłość!Uwaga!Ratunku!Pomocy!\\\".

estymacja nieruchomości to nasza fach trącący fałszem. Jeśliby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Miejscowy fachowiec majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór aż do wnętrza sposób autorytatywny także profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Terenowy ankietowany majątkowy Warszawy wyceni również budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia ponad Wisłą to zawsze kolekcja profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją operacja. Spec majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie bez owijania do wnętrza bawełnę aż aż do twojej siedziby estymacja nieruchomości to nasza praca wyrafinowany. Jeżeli chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Lokalny

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją bogactwo do wnętrza środku nienaturalność pewny i profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Regionalny miłośnik majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Własny to każdorazowo całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działalność. Profesjonalista majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie pionowo spośród mostu aż aż do twojej siedziby