MG: w marcu inflacja wyniesie ok. 2,5 proc. rdr


Promieniowanie słoneczne jest ważnym czynnikiem środowiskowym wpływającym na stan skóry i całego organizmu. Oprócz korzystnego wpływu wywiera jednak także efekty niepożądane.

Nadal nie ma porozumienia pomiędzy Zakładami Chemicznymi Police, a Polskim Górnictwem Naftowym i gazownictwem odnośnie spłaty zaległych zobowiązań za gaz – pisze "Puls Biznesu" i zwraca uwagę, że gazowa spółka ma podobne problemy z innym odbiorcą z branży chemicznej. Z kart paliwowych najchętniej korzystają kraje Beneluksu, największe ilości diesla tankowane są w Wielkiej Brytanii, a przy wyborze emitenta kluczowe są cena i przejrzystość rozliczeń – ... Prezydent USA podpisał we wtorek ustawę zdrowotną, która była jednym z jego głównych projektów. - To historyczny moment. Ta ustawa wprowadzi w ruch reformy, o które walczyły całe pokolenia Amerykanów - powiedział Barack Obama.W III kwartale 2009 r. odnotowano poprawę nastrojów konsumenckich Polaków, która świadczy pośrednio o poprawie niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej gospodarstw domowych, którą obserwowano od IV kwartału 2008 r. - podał w piątek GUS. Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak pismem z dnia 10 marca br. odpowiada na pytania nadesłane 19 lutego br. przez Zachodniopomorski Zespół Parlamentarny. Pytania posłów dotyczyły działań koordynujących budowę terminalu do odbioru skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu. Jak poinformowała „Gazeta Wyborcza”, rada nadzorcza Enei złożyła w poznańskiej prokuratorze doniesienie na prezesa firmy Macieja Owczarka zarzucając mu działanie na szkodę firmy. Związki zawodowe podejrzewają natomiast prezesa o szpiegostwo gospodarcze.

Profesor Brent T. White z wydziału prawa Uniwersytetu Arizony opublikował pracę naukową, w której przekonuje, że kredytobiorcy nie powinni czuć się winni, gdy decydują się na zawieszenie spłat hipoteki.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w tym tygodniu przekazał otwartym funduszom emerytalnym 1.102,591 mln zł składek - podało biuro prasowe ZUS. - Rozwój technologii nuklearnych po 1986 r. sprawił, że awaria analogiczna do tej w Czarnobylu, jest dziś fizycznie niemożliwa - zapewnił dr Andrzej Strupczewski podczas konferencji prasowej "Czernobył lekcją dla energetyki jądrowej w Polsce". Konferencję w Centrum Prasowym PAP zorganizowało 22 kwietnia br. Stowarzyszenie Ekologów na Rzecz Energii Nuklearnej (SEREN).

Zadłużona Annie Leibovitz, słynna fotografka celebrytów, uzgodniła z funduszem Colony Capital, że ten wykupi wszystkie jej długi i pomoże jej finansowo stanąć na nogi. Nawet 30 proc. materiałów budowlanych dostępnych na polskim rynku to buble. Federacja Konsumentów, Instytut Techniki Budowlanej oraz Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa wydały wojnę ich producentom i importerom Trzy związki zawodowe działające w Narodowym Banku Polskim zaapelowały w liście do marszałka Bronisława Komorowskiego o szybki wybór nowego prezesa NBPGazeta Wyborcza zapoznała się z projektem ustawy, która ma ukrócić wolnoamerykankę kancelarii odszkodowawczych. Ale nie dotyka ona sedna sprawy, czyli horrendalnych prowizji, które kancelarie zabierają poszkodowanym. Według najnowszych danych GUS średnia płaca w lutym była o 2,9 proc. wyższa niż przed rokiem. Zatrudnienie było mniejsze, ale już tylko o 1,1 proc. Rozdzielnie gazu skroplonego powstaną w Piszu, Ełku, Olecku i Suwałkach - poinformował we wtorek na konferencji prasowej w Suwałkach (Podlaskie) członek zarządu Mazowieckiej Spółki Gazownictwa Jan Anysz.

Dlaczego w Pesach śmierdzi


Łodzianie podróżujący tramwajami narzekają na brzydkie zapachy w Pesach. Twierdzą, że w upalne dni w najnowszych tramwajach kursujących po Łodzi śmierdzi bardziej niż w innych składach. - ...

Dow Jones po raz pierwszy od roku przekroczył 10000 pkt


Nowojorski indeks giełdowy Dow Jones po raz pierwszy od października 2008 roku przekroczył poziom 10000 punktów. Stało się tak na fali lepszych od oczekiwań wyników m.in. Intela i JPMorgan Chase. Analitycy ostrożnie przepowiadają, że to pierwsza przesłanka końca kryzysu.

Polacy wydali na obligacje skarbowe 3,82 mld zł w 2009 r.


Lęk przed kryzysem finansowym zmalał wśród oszczędzających, bo rok wcześniej kupili papiery aż za 6,2 mld zł.

Stocznia znów niesprzedana


Jeden z biurowców i kawałek nabrzeża wyposażeniowego z zapleczem - tylko taki kawałek Stoczni Szczecińskiej Nowa znalazł nowego właściciela. Stoczniowcy wciąż mają nadzieję, że ktoś kupi główną część stoczni

Najlepsze silniki do aut są z Polski


Jest najbardziej ekologiczny na świecie - mówi Fiat o swoim nowym silniku do aut, który wkrótce będzie produkowany w Bielsku-Białej. Być może będzie to już trzeci silnik z Polski, który zyska miano najlepszego na świecie.

estymacja nieruchomości to nasza fach trącący fałszem. Jeśliby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Miejscowy fachowiec majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór aż do wnętrza sposób autorytatywny także profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Terenowy ankietowany majątkowy Warszawy wyceni również budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia ponad Wisłą to zawsze kolekcja profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją operacja. Spec majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie bez owijania do wnętrza bawełnę aż aż do twojej siedziby estymacja nieruchomości to nasza praca wyrafinowany. Jeżeli chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Lokalny

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją bogactwo do wnętrza środku nienaturalność pewny i profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Regionalny miłośnik majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Własny to każdorazowo całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działalność. Profesjonalista majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie pionowo spośród mostu aż aż do twojej siedziby