Ubrany w piżamę, biegał po Wenecji


Johnny Depp w piżamie biegał po wąskich uliczkach Wenecji oraz wśród straganów z warzywami i owocami przy moście Rialto. Następnie po brawurowej ucieczce został zatrzymany przez karabinierów...

Johnny Depp jest narratorem nowego filmu dokumentalnego o grupie The Doors w reżyserii Toma Dicillo. Oscar Isaac, którego w kinach można zobaczyć w roli Króla Jana w "Robin Hoodzie", najprawdopodobniej zagra w nowej produkcji Madonny "W.E.". W środę – 17 lutego o godz. 18 (scena, I piętro), Empik "Junior" przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie odwiedzi Waris Dirie – była modelka, ambasadorka ONZ, autorka książek "Córka Nomadów", "Przełamać tabu", "List do matki".Po dwutygodniowej przerwie na 1. miejscu polskiej listy bestsellerów płytowych ponownie znalazł się brytyjski zespół Sade, zrzucając ze szczytu rapera O.S.T.R. 16 kwietnia na nasze ekrany trafi komedia "Człowiek, który gapił się na kozy", zrealizowana na podstawie solidnie udokumentowanej książki pod tym samym tytułem, autorstwa brytyjskiego dziennikarza, znanego blogera i dokumentalisty Jona Ronsona, który opisał szokujący, tajny program szkolenia wojskowego. Lider legendarnego zespołu "Ścianka" skomponował muzykę do dokumentu "Królik po berlińsku", który jest bliski nominacji do Oscara i wkrótce wchodzi na ekrany polskich kin.

"Gram polskiego emigranta, który został nagle wyrwany z poczucia pozornej życiowej stabilizacji w obcym mu kraju" - powiedział w Paryżu Andrzej Chyra, odtwórca roli Stanleya Kowalskiego w reżyserowanej przez Krzysztofa Warlikowskiego sztuce "Tramwaj". Krytycy skomplementowali rolę polskiego aktora i porównali do kreacji... Marlona Brando.

Spotkania z Krzysztofem Daukszewiczem, autorem "Pamiętnika IV Rzepy", odbędzie się w Warszawie 14 września, o godz. 17. (Empik Megastore, Nowy Świat 15/17). 2 marca 2010 roku do sklepów w USA trafił najnowszy, czwarty w karierze album DJ-a Khaleda. Z tej okazji producent zaprezentował kolejny teledysk promujący wydawnictwo.

W niezwykłym muzycznym projekcie Śrubki powołanym przez Michała Jurkiewicza biorą udział przyjaciele, m.in. Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz, Zbigniew Wodecki i Kuba Badach. Kilka tygodni temu media obiegła informacja o powrocie formacji Varius Manx po kilkuletniej przerwie z nową wokalistką. Lider zespołu, Robert Janson na łamach najnowszego wydania dwutygodnika "Viva" opowiedział o "nowym" życiu Varius Manx. Choć do majowego festiwalu w Cannes pozostały jeszcze niemal trzy miesiące, można pokusić się już o pierwsze spekulacje dotyczące programu tegorocznej imprezy.Znak pokoju na okładce nowego, imiennego albumu Stone Temple Pilots, mówi wiele o obecnej kondycji kwartetu weteranów rocka. W szczególności wskazuje on na utrzymujący się stan odprężenia, który w 2008 roku - roku reaktywacji zespołu po sześciu latach w rozsypce - stał się znakiem rozpoznawczym czterech muzyków. "To było jak powrót do domu" - powiedział wówczas gitarzysta Dean DeLeo. W najbliższy poniedziałek - 1 lutego - w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie ruszają warsztaty filmu animowanego dla dzieci i młodzieży - poinformowało nas Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Zajęcia przygotowane przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich oraz Centrum Zdrowia Dziecka będą prowadzone przez twórców filmów animowanych ze Studia Miniatur Filmowych w Warszawie i potrwają do 5 lutego. 9 września stacja TVN rozpocznie emisję nowego sensacyjnego serialu. "Naznaczony", bo o nim mowa, to opowieść o ludziach, którzy muszą zmierzyć się z własnym sumieniem i konsekwencjami niegdyś popełnionych czynów. Onet jako pierwszy zdradza szczegóły najbardziej tajemniczej polskiej produkcji.

Wystawa na jubileusz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach


Zabawki z pierwszej wystawy muzealnej, dokumenty założycielskie, foldery i medale wystawowe oraz reprinty plakatów z ekspozycji organizowanych przez Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach można od wtorku oglądać na wystawie zorganizowanej z okazji 30-lecia placówki.

Martin Scorsese nadal na szczycie


Dramat "Wyspa tajemnic" Martina Scorsese utrzymał pozycję lidera amerykańskiego box office.

Polar Bear na 10. urodziny Hipnozy


Na kolejnym koncercie z okazji 10. urodzin Jazz Clubu Hipnoza w Katowicach wystąpi Polar Bear. Zespół zagra w Hipnozie 26 kwietnia.

Slash chciał Michaela Jacksona


Slash chciał zaprosić Michaela Jacksona do współpracy przy jego solowej płycie.

Shirin Neshat w Toruniu


Shirin Neshat, światowa gwiazda sztuki współczesnej i zdobywczyni Srebrnego Lwa Weneckiego za reżyserię przyjeżdża na toruński Tofifest. Neshat będzie gościem polskiej premiery jej debiutanckiego filmu, który przyniósł jej weneckie laury - "Kobiety bez mężczyzn".

estymacja nieruchomości to nasza fach trącący fałszem. Jeśliby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Miejscowy fachowiec majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór aż do wnętrza sposób autorytatywny także profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Terenowy ankietowany majątkowy Warszawy wyceni również budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia ponad Wisłą to zawsze kolekcja profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją operacja. Spec majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie bez owijania do wnętrza bawełnę aż aż do twojej siedziby estymacja nieruchomości to nasza praca wyrafinowany. Jeżeli chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Lokalny

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją bogactwo do wnętrza środku nienaturalność pewny i profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Regionalny miłośnik majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Własny to każdorazowo całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działalność. Profesjonalista majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie pionowo spośród mostu aż aż do twojej siedziby