Ubrany w piżamę, biegał po Wenecji


Johnny Depp w piżamie biegał po wąskich uliczkach Wenecji oraz wśród straganów z warzywami i owocami przy moście Rialto. Następnie po brawurowej ucieczce został zatrzymany przez karabinierów...

W przesłanym naszej redakcji oświadczeniu poznański raper Peja komentuje oskarżenia Ryszarda Nowaka i decyzję prokuratury w Lesznie. Prace nad najnowszym krążkiem Kukulska&Dąbrowka dobiegają końca. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do singla "Don't Tell Me That It's Over" Amy MacDonald.Poznaliśmy kolejne szczegóły pierwszej od 11 lat solowej płyty Roberta Gawlińskiego, lidera Wilków. Po trzech trasach solowych i dwóch z zespołem, SelFbrush znowu przyjeżdża do Polski na solowe tournee. Na początku lutego 2010 przedstawiciel czeskiej alternatywy gra folk, bluesa i alt country. Do grona gwiazd Hip Hop Kemp 2010 dołączyli tacy wykonawcy jak Q-Tip z A Tribe Called Quest, Chali 2na z Jurassic 5 (razem z The Breakestra) oraz Freeway (Roc-A-Fella rec.) + Jake One.

Aleksander Gurjanow ze Stowarzyszenia Memoriał oraz teolog ks. prof. Wacław Hryniewicz zostali uhonorowani w czwartek w Krakowie Medalami św. Jerzego. Medale św. Jerzego są honorową nagrodą "Tygodnika Powszechnego", przyznawaną od 1993 r. za "zmagania ze złem i uparte budowanie dobra w życiu społecznym".

Penelope Cruz i Anne Hathaway to główne kandydatki do roli Marii Callas w biograficznym filmie, opowiadającym o życiu słynnej operowej diwy. W przygotowaniu jest jednak konkurencyjny projekt, w którym główną rolę miałaby zagrać Eva Mendes. W czwartek (17 czerwca) startuje pierwsza edycja Life Festival w Oświęcimiu. Pomysłodawcą festiwalu, na którym wystąpią m.in. Varius Manx, Voo Voo, Kasia Kowalska czy były wokalista Genesis Ray Wilson, jest dziennikarz muzyczny i prezenter radiowy - Darek Maciborek. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Agencja New Music Art Production informuje, że imprezy Video Games Live, które miały odbyć się w Zabrzu 16 listopada oraz w Łodzi 17 listopada zostają przeniesione na inny termin z powodów technicznych. Impreza w Warszawie - 18 listopada na Torwarze odbędzie się zgodnie z planem. W związku z tragicznymi wydarzeniami stacje telewizyjne wprowadziły zmiany w ramówkach. Poniżej weekendowy program stacji TVN. Oficjalna premierę teledysku Ramony Rey do piosenki "Lubię Cię" oraz koncert artystki odbędą się 19 czerwca w warszawskim klubie The Eve.6 kwietnia ogłoszony zostanie wyrok wobec rapera Pei za publiczne nawoływanie do pobicia 15-latka podczas koncertu. Ryszard A. przyznał się do zarzuconego czynu. We wtorek zielonogórski sąd rejonowy zakończył proces w tej sprawie. ET Tumason, bluesman z Islandii, zaplanował na luty serię koncertów w Polsce. Pokonkursową wystawę XII Międzynarodowego Biennale Plakatu Teatralnego otwarto w niedzielę w foyer Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, organizatora Biennale.

Cradle Of Filth przed nagraniami


Już w kwietniu brytyjska grupa Cradle Of Filth rozpocznie nagrania nowej płyty.

Lov przezentuje swój drugi singel


W poniedziałek 24 sierpnia do stacji radiowych trafił nowy singiel zespołu Lov.

Spotkanie z Piotrem Sommerem


Spotkanie z Piotrem Sommerem, poświęcone książce krytycznej "Wyrazy życia. Szkice o poezji Piotra Sommera" pod redakcją Piotra Śliwińskiego, odbędzie się 23 lutego (wtorek) o godz. 19. w Sali Pod Zegarem (II piętro) Centrum Kultury "Zamek".

Laureat Oscara trafi na ekrany mimo protestów


Nagrodzony Oscarem dokument "Zatoka delfinów", uważany za antyjapoński, trafi na ekrany kin Kraju Kwitnącej Wiśni mimo protestów nacjonalistów.

Pixie Lott pierwszy raz w telewizji


Pixie Lott zagra w filmie "Fred: The Movie". Dla młodej piosenkarki będzie do aktorski debiut.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem

kalendarze reklamowe

ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice