Mick Jagger: Ronnie musi ograniczyć picie albo nie weźmie udziału w trasie


Mick Jagger uprzedził Ronniego Wooda, że dalsze pijaństwo może stać się przyczyną wyrzucenia go z grupy Rolling Stones.

4 maja w warszawskim CC Arkadia, po specjalnym pokazie komedii "Człowiek, który gapił się na kozy" zaproszeni goście dyskutowali o tym, czy możliwe jest, by w armii odbywały się eksperymenty podobne do tych ukazanych w filmie. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Blondynka blues" , promującej nową płytę duetu Maja i Andrzej Sikorowscy "Sprawa rodzinna". Muzycy Faith No More wielokrotnie wyrażali swą sympatię dla Polski i naszej publiczności. Tym razem coś miłego o naszym krajem powiedział klawiszowiec formacji.Znamy uczestników II Etapu konkursu "Zaskocz Nouvelle Vague remiksem ich muzyki!" Decyzją jury o finał walczyć będzie ośmiu kandydatów. 19 lutego w polskich kinach pojawi się nowy film Romana Polańskiego - "Autor Widmo", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "Ghostwriter". Byłego premiera Wielkiej Brytanii, Adama Langa, który zleca napisanie swoich wspomnień pisarzowi do wynajęcia, gra Pierce Brosnan ("Jutro nie umiera nigdy", "Mamma Mia!"). Scarlett Johansson doznała urazu karku na planie filmu "Iron Man 2".

Lady GaGa umożliwiła Jackowi White'owi nagranie utworu "The Difference Between Us" z grupą The Dead Weather.

- Dla nas była postacią legendarną, autorytetem, ponieważ wywodziła się ze znakomitych przedwojennych kabaretów; jej styl, wdzięk były nie do podrobienia - powiedział o Stefanii Grodzieńskiej satyryk Jan Pietrzak, współtwórca kabaretów Hybrydy i Pod Egidą. Wydawcy magazynu "Rolling Stone" zdołali nakłonić Erica Claptona i Jeffa Becka do udzielenia pierwszego wspólnego wywiadu.

Metalcore'owcy z Frontside zagrają na drugiej scenie na festiwalu Sonisphere, którego gwiazdami będzie wielka czwórka thrash metalu - Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax. Poszkodowani oraz spadkobiercy ofiar pożaru, który wybuchł w trakcie koncertu zespołu Great White, otrzymają milionowe odszkodowania. Wokalista irlandzkiej grupy U2 - Bono - przeszedł operację kręgosłupa w szpitalu w Monachium.Grupa Afromental zaplanowała serię występów. Zespół do sierpnia zagra w blisko 30 polskich miejscowościach. Fani grupy The Klaxons będą mogli zapoznać się z materiałem z drugiej płyty zespołu podczas wakacyjnych festiwali muzycznych. Amerykański punkowy zespół The Casualties zaprezentowały nowy klip pochodzący z albumu "We Are All We Have" (2009).

t.A.T.u z "pinkfloydzką" płytą


Trzeci anglojęzyczny album t.A.T.u. zostaje wydany w Ameryce Południowej 15 grudnia.

"Nocny dyżur z dr Housem" w sieci Multikino


W piątek, 7 maja, o godzinie 22 sieć Multikino już po raz kolejny zaprasza na "Nocny dyżur z dr Housem".

Zmar synny promotor koncertw


W wieku 64 lat zmar Maurice Jones, synny promotor koncertw i meneder rockowy. Pomaga przy organizacji Live Aid w 1984 roku.

Susan Boyle goni 20-latkę


Album "I Dreamed A Dream" Susan Boyle po raz trzeci z rzędu otwiera amerykańską listę bestsellerów płytowych.

Wyclef chce powrotu The Fugees


Wyclef Jean planuje reaktywację grupy The Fugees. Artysta ma nadzieję, że uda mu się nakłonić do powrotu pozostałych członków.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem

widziałem te kalendarze

ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice